Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

štěňata 2017

Na jaře 2017 plánujeme štěňátka.

Jako tatínka plánovaných štěňátek jsme vybrali blue merle pejska BARNABÁŠE (Badys Blue Zátoka snů).

Bellinka s Barnabášem měli jedno rande, ještě než příroda "zavelí" :-) a domluvili se spolu, že by to šlo. Barnabáš je z mého pohledu klidný, vyrovnáný pes, který se chová jako Pán, ale taky se nechá rád rozdovádět ke hře. Barnabáš neprojevuje žádnou agresy k ostatním psům, zbytečně neštěká, je bystrý a poslušný, za to určitě vděčí svojí paničce, která se kynologií aktivně zabývá. Barnabáš s paničkou se věnují různým psím aktivitám - obedience, záchranářskému výcviku, agility, výstavám, noseworku. Zkrátka Bárny a Bella je "terapeutické BéBéčko" a věřím, že i štěňátkům předají to nejlepší ze sebe.

Co o Barnabášovi říká panička se dočtete na jejich stránkách: http://www.skolapsem.cz/o-barnabaskovi/

Více o rodokmenu, výstavách a zdraví na:                              http://www.smooth-collie.net/view.php?id=11142

    

RANDE S BELLOU :-)

                          

 

Štěňátko je potřeba si "objednat" ještě před jeho narozením. Budoucí páníčci se mohou obrátit na naší chovnou stanici s otázkami nebo případným zájmem o štěňátko nejlépe přes e-mail klaracancurova@seznam.cz. Jsme rádi za kontakt s budoucími páníčky, abychom se i mi dozvěděli více o budoucím domově našich chlupáčů. Rádi bychom páníčky, kteří plánují mít pejska doma. Kolie je velmi společenská a potřebuje být společně se svojí lidskou smečkou, proto by pro ní venkovní kotec nebyl ideální. 

NOVINKY:

26.2.

Do Tábora přišlo jaro a tak máme v plánu 8.března vyrazit za Barnabášem na krytí. Pokud se vše podaří, narodila by se štěňátka kolem 8.května a kolem 8.července by odcházela do nových domovů:-)

8.3.

Dnes je správný den, tak hurá za Barnabášem!!!Jak rande probíhalo, se můžete podívat v našem příběhu: "Jak se potkali v Modřanském lesíku :-) "

? A jestli bylo tohle rande plodné, se dozvíme 3.4. u pana veterináře na SONU

4.4.

SONO potvrdilo březost a tak se můžeme těšit na narození štěňátek kolem 8.května. Ikdyž ještě není nic vidět, Bellinka už nabírá síly na potomstvo, odmítá se mnou chodit na dlouhé procházky a je ráda v pelíšku.

___________________________________________________________________________________________

Zdraví budoucích štěňátek: CEA normal po rodičích(zdravá) a MDR1 -/- 

Odejdou do nové rodiny očkovaná, odčervená, čipovaná, ošetřená proti ektoparazitům a pan doktor ještě před odběrem kontroluje pejskům varlátka a u všech celkovou kondici.

Na cestu dostanou krmení do začátku, štěněcí obojek, hračku, žvýkací kostičky, europas.


TOPlist