Založit webové stránky nebo eShop

štěňata 2017

Na jaře 2017 plánujeme štěňátka.

Jako tatínka plánovaných štěňátek jsme vybrali blue merle pejska BARNABÁŠE (Badys Blue Zátoka snů).

Bellinka s Barnabášem měli jedno rande, ještě než příroda "zavelí" :-) a domluvili se spolu, že by to šlo. Barnabáš je z mého pohledu klidný, vyrovnáný pes, který se chová jako Pán, ale taky se nechá rád rozdovádět ke hře. Barnabáš neprojevuje žádnou agresy k ostatním psům, zbytečně neštěká, je bystrý a poslušný, za to určitě vděčí svojí paničce, která se kynologií aktivně zabývá. Barnabáš s paničkou se věnují různým psím aktivitám - obedience, záchranářskému výcviku, agility, výstavám, noseworku. Zkrátka Bárny a Bella je "terapeutické BéBéčko" a věřím, že i štěňátkům předají to nejlepší ze sebe.

Co o Barnabášovi říká panička se dočtete na jejich stránkách: http://www.skolapsem.cz/o-barnabaskovi/

Více o rodokmenu, výstavách a zdraví na:                              http://www.smooth-collie.net/view.php?id=11142

    

RANDE S BELLOU :-)

                          

 

Štěňátko je potřeba si "objednat" ještě před jeho narozením. Budoucí páníčci se mohou obrátit na naší chovnou stanici s otázkami nebo případným zájmem o štěňátko nejlépe přes e-mail klaracancurova@seznam.cz. Jsme rádi za kontakt s budoucími páníčky, abychom se i mi dozvěděli více o budoucím domově našich chlupáčů. Rádi bychom páníčky, kteří plánují mít pejska doma. Kolie je velmi společenská a potřebuje být společně se svojí lidskou smečkou, proto by pro ní venkovní kotec nebyl ideální. 

NOVINKY:

20.5.

Holkám je 11 dní a už pootvírají očka, když se hodně snaží, umí přelézt pelíšek a potom volaj a volaj, aby je maminka našla a dostaly se k mlíčku:-)

12.4.

3 dni na světě a nejlím je u maminky:-)

     

 

 

9.4. Narodily se nám 3 psí holky (2 trikolorní a 1 merle), všechny jsou zadané. První den na světě, jen spí a jí, Bellinka se stará a odpočívá po porodu.

  

 

4.4.

 

SONO potvrdilo březost a tak se můžeme těšit na narození štěňátek kolem 8.května. Ikdyž ještě není nic vidět, Bellinka už nabírá síly na potomstvo, odmítá se mnou chodit na dlouhé procházky a je ráda v pelíšku.

 

8.3.

Dnes je správný den, tak hurá za Barnabášem!!!Jak rande probíhalo, se můžete podívat v našem příběhu: "Jak se potkali v Modřanském lesíku :-) "

 

 

___________________________________________________________________________________________

Zdraví budoucích štěňátek: CEA normal po rodičích(zdravá) a MDR1 -/- 

Odejdou do nové rodiny očkovaná, odčervená, čipovaná, ošetřená proti ektoparazitům a pan doktor ještě před odběrem kontroluje pejskům varlátka a u všech celkovou kondici.

Na cestu dostanou krmení do začátku, štěněcí obojek, hračku, žvýkací kostičky, europas.


TOPlist